PRO FIRMY

Nejen lidé mohou nakupovat naše koše. I pro firmy máme nabídku spolupráce za výhodnějších podmínek a s profesionálním přístupem.  Našimi dárkovými koši můžete vyřešit dárek pro zaměstnance, firemního zákazníka, partnera v podnikání, dodavatele, odběratele, zkrátka všechny, kterým chcete poděkovat za spolupráci. Dárkové koše obsahují pečlivý výběr importních výrobků, které potěší každou chuťovou buňku. Minimální objednávka není stanovena. Jsme schopni na přání vyrobit kartičku s logem a věnováním, samolepku na koš s Vaším logem, vždy záleží na Vašich požadavcích a našich možnostech.

Finální kalkulace ceny za dárkové koše je vždy závislá na množství objednaných košů a požadavcích brandingu.(CENÍK) Firmám dále nabízíme ( po realizaci první objednávky na dobírku ) další objednávky se 14-ti denní splatností.
V případě zájmu o slevu kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Chcete realizovat větší dodávku a máte zájem o delší splatnost ? Naším financujícím partnerem je společnost InvestAukce , díky které můžeme obchodní transakci realizovat až s 90-ti denní splatností. Před realizací objednávky probíhá pouze prověření Vaší společnosti z hlediska platební morálky na českém trhu a po odsouhlasení je možné zahájit obchodování. Vše je jednoduché a rychlé a vyřízení trvá max. 3 dny. Podmínkou je minimální objednávka na 100.000 Kč bez DPH
V této kategorii nejsou žádné výrobky.