Obchodní značka Unigourmet byla založena roku 2015 a zabývá se výrobou a online prodejem dárkových košů, dárkových sad, lahůdek a delikates. Počátky firmy sahají až do roku 2007, kdy jsme se zabývali importem lahůdek a cukrovinek do ČR a její přímou distribucí na obchodní sítě.

Dárkové koše jsou baleny ručně a jsou do nich vybrány zákazníky vyzkoušené nejlepší importní výrobky. Výrobky pocházejí ze zemí EU a to hlavně z Itálie, Německa, Belgie a Anglie. Mašle na koše jsou vyráběny ručně a kombinaci designů navrhuje zkušený specialista. Jsme unikátní hlavně tím, že výrobky do našich košů si zvolíte sami. Též nabízíme označení dárkového koše logem na přání a to ve formě kulaté či hranaté samolepky na koš, nebo kartičky umístěné uvnitř koše či pověšené na mašli. Dodací lhůta dárkových košů jsou 2-3 pracovní dny.

Vedle dárkových košů a sad nabízíme všem zákazníkům a firmám také jednotlivé originální výrobky ze zahraničního dovozu. Dle požadavku i na tyto výrobky umíme pro firmy umístit logo společnosti. Dodací lhůta výrobků jsou 3 pracovní dny.

Našimi zákazníky jsou koncoví spotřebitelé a firmy. Již po prvním nákupu a po registraci firmy nabízíme 14-ti denní splatnost. Naše práce nás baví a stále vymýšlíme nové edice. Všechny výrobky v koších vždy pečlivě ochutnáváme a vybíráme tak, abyste svým dárkem vždy potěšili obdarovaného. Koše jsou vhodné jako dárek k výročí, narozeninám, svátku, dárek pro zaměstnance, partnery nebo i jen jako poděkování.

Těšíme se na spolupráci