Aktualizováno 28.06.2017

Vážení zákazníci, sekce alkoholických nápojů bude upravena a rozšířena v průběhu následujícího týdne. Věříme, že budete spokojeni.

Aktualizováno 28.06.2017
Vážení zákazníci, již brzy vyjde kolekce nových dárkových balíčků, které Vám představíme. Přibudou 3 nové sekce, Dárkové krabice, Dárkové bedýnky a Dárkové balíčky. V těchto kolekcích se objeví i kvalitní kosmetika od našich partnerských dodavatelů a také pivní speciály, které nám v sortimentu chybí.
Aktualizováno 24.06.2017

Vážení zákazníci, do našeho sortimentu přibude další kosmetický fenomén, a sice výrobky společnosti Ryor. Věříme, že s ním máte stejně dobré zkušenosti jako my. Tato prvotřídní česká kosmetika je příjemná nejen svým kvalitním složením a designem, ale i příznivou cenou. Balíčky vytvořené z těchto výrobků budou vždy obohaceny výběrem delikates a alkoholu z našeho eshopu. Můžete se tedy těšit na nové zajímavé dárkové zboží.

Aktualizováno 07.06.2017

Vážení zákazníci, již brzy naleznete na našem facebookovém profilu další zajímavé novinky v dárkových koších. Ve spolupráci s přírodní kosmetikou FARMASI jsme pro Vás vymysleli krásné praktické balíčky pro ženy i muže, kterými budete moci obdarovat své blízké. Balíčky budou sestavovány z profesionální kosmetiky a doplněny o drobné dárky z výběru našich delikates a alkoholu. Sledujte naše stránky a vše se dozvíte včas.

Aktualizováno 07.06.2017

JSME TEĎ NA FACEBOOKU !

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili nově otevřené facebookové stránky, kde se budete každý den dozvídat o našich výrobcích a novinkách v našem sortimentu. Budeme se těšit na Vaší přízeň ! 

Aktualizováno 23.3.2017

Vážení zákazníci,

dovolte nám upozornit na změny u objednávek v souvislosti se zákonem České republiky o elektronické evidenci tržeb (EET), který je pro naši společnost platný od 1. 3. 2017. Při platbě kartou online, PayPal a PayU nově nelze sloučit objednávku s jinou, dále také nebude možné u výše uvedených způsobů platby dodatečné zvýšení ceny objednávky. Platí to zejména tehdy, když určité zboží není aktuálně skladem nebo bylo v objednávce nahrazeno jiným. V těchto případech bude zákazník informován a změna bude realizována prostřednictví nové objednávky.

Děkujeme za pochopení